Audyty

1. Audyt bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo informatyczne jest jednym z ważniejszych punktów w naszej działalności. Wirusy jak i osoby trzecie mogą doprowadzić do wycieku cennych informacji z siedziby firmy zatem odpowiednie zaprojektowanie i wdrożenie architektury bezpieczeństwa, oraz wprowadzenie procedur dotyczących sporządzania kopii bezpieczeństwa, ustrzeże Twoją firmę od niepotrzebnych przestojów w pracy i strat materialnych.
Oferujemy wykonanie analizy bezpieczeństwa systemu informatycznego zarówno pod kątem doboru oprogramowania i sprzętu jak i przepływu i dostępu do informacji. Wynikiem audytu będzie lista słabych punktów w sieci informatycznej Twojej organizacji i propozycje ich sprawnego zlikwidowania.

2. Audyt legalności

Właściciele firm od pewnego czasu zaczynają zwracać uwagę na zawartość dysków komputerów użytkowanych w ich firmach.
Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom umieściliśmy w naszej ofercie audyt legalności oprogramowania, który ma na celu pomoc w zapanowaniu i uzyskaniu pełnej kontroli nad zainstalowanym oprogramowaniem. Po przeprowadzeniu audytu przedstawimy Ci czytelny raport, dotyczący odnalezionego oprogramowania oraz zalecenia i procedury, po zastosowaniu których Twoja firma uniknie nieprzyjemności związanych z nielicenjonowanym użytkowaniem oprogramowania.
Pozytywny wynik audytu potwierdzimy certyfikatem legalności oprogramowania.
Comments