EXP-SMS komunikacja sms

expSMS - komunikacja sms z twoimi klientami

Firma EXP.pl od ponad 10 lat wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie rozwiązań informatycznych jak i narzędzi do ich stosowania. Rozwiązania adresowane są do tych firm, gdzie potrzebna jest niezawodna szybka i skuteczna komunikacja z klientem. Wspomagamy obsługę działów handlowych i marketingowych włącznie z call center. Oferujemy najnowsze technologie nie obciążające naszych klientów zbędnymi wydatkami na nowszy sprzęt. Dzięki oferowanym przez naszą firmę rozwiązaniom firmy oszczędzają przede wszystkim pieniądze ale również bardzo cenny czas.

Wychodząc naprzeciw najnowszym modom i trendom chcemy zaproponować nowoczesne rozwiązanie do komunikowania się bezpośrednio z klientami. W dzisiejszych czasach rolę bezpośredniej komunikacji pełnią usługi SMS, które zmniejszają przepaść społeczną w krajach rozwijających się. Usługi takie stosowane są w bankowości, przypomnieniach o wizytach lekarskich, komunikacji administracji publicznej z obywatelami, lotnictwie cywilnym – znajomość trasy lotu we właściwym czasie, wypłacie wynagrodzeń, czy też w promocjach sklepów. Dzięki platformie jaką chcemy zaoferować wiadomości te zawsze dochodzą na czas, mogą być również spersonalizowane oraz podzielone pod kątem każdego rodzaju odbiorcy.

Koniec ery papierowej. Koniec z ręcznym wypisywaniem wezwań, monitów, przypomnień, ponagleń do zapłaty, drukowaniem dokumentów, zakupem kopert i znaczków, chodzeniem na pocztę, przechowywaniem kopii papierowych. Koniec ze strachem, czy dokument dotrze na miejsce, czy nie zaginie – to wszystko odchodzi do lamusa.

Teraz nadchodzi era komunikacji SMS – zarządzanie wysyłkami nawet jednorazowo do kilku tysięcy, raportowania wszelkich danych ze zrealizowanych wysyłek oraz archiwizowania tych danych.

W ramach wspomnianego rozwiązania oraz z punktu widzenia operacyjnego, dostarczamy klientom usługę masowej wysyłki SMS. Usługa będzie świadczona po przez przejęcie kompleksowej obsługi wysyłek przez zespół EXPsms. Definiowanie nadpisu zastępującego numer nadawcy – 11 znaków alfanumerycznych oraz przygotowywanie od strony graficznej i tekstowej wiadomości SMS. Wiadomość tekstowa SMS – do 160 znaków alfanumerycznych (bez polskich znaków; z polskimi znakami do 70 znaków).