Oprogramowanie dla biznesu


Od 2005 roku jest partnerem firmy Symfonia. producenta oprogramowania Systemów Symfonia. Jako partner oferujemy w ramach powyższych systemów sprzedaż poszczególnych programów, rozbudów o kolejne stanowiska oraz aktualizacji. Świadczymy również usługi w zakresie instalacji powyższych programów, usług wdrożeniowych, miesięcznych umów serwisowych wraz ze szkoleniem z obsługi programów. Usługi te świadczymy w siedzibie naszej firmy w siedzibie firmy klienta jak i z wykorzystaniem zdalnego dostępu.

Finanse i Księgowość

Finanse i księgowość najpopularniejszy w Polsce system FK. Zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami. System pomaga w weryfikacji poprawności danych oraz terminowej realizacji ustawowych obowiązków. Daje także wiele możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Handel

Handel ułatwi prowadzenie działań sprzedażowych oraz zarządzanie magazynem w Państwa firmie. Pakiet gotowych raportów i zestawień do analizy sprzedaży i gospodarki magazynowej dostarczy istotnych informacji do podejmowania decyzji handlowych.

Kadry i Płace

Rozwiązania Symfonii obsługują różnorodne procesy kadrowe oraz HR. Wspierają przygotowanie list płac oraz wypłatę wynagrodzenia zgodnie z prawem, wygodnie i na czas. Ponad 30 rodzajów nieobecności jest bezbłędne rozliczanych z uwzględnieniem stałych stawek i składników zmiennych. Pełna obsługa umów cywilnoprawnych (6 rodzajów) wraz z obliczaniem składek i zasiłków.

Kompleksowe systemy dla biur rachunkowych

Od uproszczonej i pełnej księgowości, poprzez rozwiązania płacowe, aż po narzędzia analityczne oraz automatyzujące współpracę z klientem.

Oprogramowanie ERP

Jest przeznaczone do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem w różnych obszarach działania – od finansów i księgowości, poprzez kadry i płace, wsparcie sprzedaży, aż po zarządzanie produkcją i magazynem.