Wsparcie informatyczne dla firm

Wsparcie informatyczne dla Twojej firmy

EXP oferuje Państwu kompleksową obsługę informatyczną firmy w ramach outsourcingu. Oznacza to optymalizację kosztów przy jednoczesnym dostępie do szerokiej grupy specjalistów z każdej dziedziny informatyki.

Posiadamy doświadczenie na polu budowy i utrzymania infrastruktury, wdrażania systemów ERP, tworzenia dopasowanych do Państwa potrzeb rozwiązań programistycznych, jak również obsługi serwisowej stacji roboczych i pomocy użytkownikom w ich codziennej pracy przy komputerze. Prowadzimy również działalność audytową, zarówno w zakresie bezpieczeństwa informatycznego jak i legalności oprogramowania.

Dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań większość problemów potrafimy rozwiązać zdalnie, co pozwala na zmaksymalizowanie wydajności Państwa pracowników poprzez skrócenie do niezbędnego minimum czasu reakcji na niespodziewane awarie sprzętu i oprogramowania.

Jesteśmy partnerem światowych liderów branży informatycznej – takich jak Microsoft, Symantec, Intel, IBM, HP, Cisco i wielu innych – korzystając z naszych usług stawiacie Państwo na wspólne doświadczenie tych firm i otrzymujecie gwarancję bezpieczeństwa.